За результатами навчання та «круглого столу», фахівцями ОНДІСЕ МЮУ успішно пройдено підвищення кваліфікації за напрямком «Оцінка об’єктів у матеріальній формі».

Одеським науково-дослідним інститутом судових експертиз Міністерства юстиції України, як суб’єктом оціночної діяльності, здійснюються відповідні заходи з метою підвищення кваліфікації працівників інституту та забезпечення виконання оцінок за заявками замовників висококваліфікованими виконавцями за такими напрямами оцінки майна та спеціалізації в межах цих напрямів:

  1. Оцінка об’єктів у матеріальній формі :

1.1. Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок та майнових прав на них. 

   1.2. Оцінка машин і обладнання.

   1.3. Оцінка колісних транспортних засобів.

   1.4. Оцінка літальних апаратів.

   1.5. Оцінка судноплавних засобів. 

   1.7. Оцінка рухомих речей, крім таких, що віднесені до машин, обладнання, колісних транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів, та тих, що становлять культурну цінність.

  1. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об’єкти інтелектуальної власності:

2.1. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім прав на об’єкти інтелектуальної власності). 

   2.2. Оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності.

 

Share this post