З метою оптимізації службової діяльності структурних підрозділів інституту, наказом ОНДІСЕ від 25.05.2017 N 57-о.д. удосконалено пропускний режим до адміністративної будівлі Одеського НДІСЕ.

Відповідно до вимог наказу:

  1. Вхід до службових приміщень адміністративної будівлі ОНДІСЕ та службових приміщень відокремлених структурних підрозділів та вихід з них здійснюються виключно за перепустками (магнітні перепустки, службові посвідчення).

  2. Працівники ОНДІСЕ допускаються до адміністративної будівлі у робочі дні за постійними електронними перепустками.

  3. Вхід до службових приміщень Інституту працівників та відвідувачів здійснюється через пункт охорони на першому поверсі Адміністративної будівлі.

  4. Прохід відвідувачів ОНДІСЕ, в окремі підрозділи, приміщення Інституту ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.

  5. Прийом відвідувачів, що прибули для передачі вхідної кореспонденції та у відрядження, здійснюється у Канцелярії Інституту на першому поверсі за пред’явленням документу, що посвідчує особу.

  6. Судовим експертам ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ вступати у не передбачені порядком проведення експертизи контакти з особами, якщо такі особи прямо чи опосередковано зацікавлені в результатах експертизи.

  7. Надання консультацій замовникам експертиз та експертних досліджень здійснюється виключно завідуючими лабораторій, відділів, відділень виключно у спеціально оснащеному приміщенні на першому поверсі адміністративної будівлі ОНДІСЕ.

  8. Забороняється вхід до адміністративної будівлі з кіно-, фото-, телерадіоапаратурою, за винятком представників ЗМІ, які пропускаються за списками, погодженими із директором Інституту. У додатку до списку зазначається наявна кіно-, фото-, телерадіоапаратура.

  9. Пропуск працівників обслуговуючих підприємств відповідно до укладених договорів здійснюється за списками, затвердженими керівництвом Інституту, які передаються до служби охорони після укладення договорів, за умови пред’явлення документа, що посвідчує особу. Контроль входу/виходу покладається на службу охорони.

Share this post