Відповідно до плану роботи науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України на 2017 рік продовжуються осінні засідання секцій. Так, 08-09 листопада в Харкові для обговорення проблемних питань зустрілися представники НДУСЕ МЮ України, які входять до складу секції з теоретичних, загально-методичних, процесуальних та організаційних питань судової експертизи.

За наданими пропозиціями для включення до тематичного плану НДР НДУСЕ МЮ України на 2018 рік рекомендовані три вкрай важливі розробки, у двох з яких співробітники ОНДІСЕ виступатимуть головними та співвиконавцями відповідно.

Присутніми членами секції та запрошеними до участі у засіданні заслухано звіти про хід виконання НДР за тематичним планом НДР НДУСЕ МЮ України на 2017 рік, приділено увагу удосконаленню організаційної та методичної роботи, опрацьовано Переліки рекомендованої літератури, що використовується при підготовці та стажуванні фахівців з правових питань тощо.

Усіма присутніми відзначено важливість проведення засідань секцій за особистою участю представників Міністерства юстиції України та спеціалістів установ судових експертиз.

 

Share this post