Відбулася осіння секція судових будівельно-технічної та земельно-технічної експертиз.

16-17 листопада відбулося засідання секції судових будівельно-технічної та земельно-технічної експертиз, участь у якій також прийняли представники Одеського, Дніпропетровського, Львівського та Харківського НДІСЕ.
На засіданні обговорено існуючі проблеми будівельно-технічного та земельно-технічного напрямків досліджень. Учасниками вирішувалися питання щодо розробки нових методичних рекомендацій та питання, які потребують застосування судовими експертами єдиних підходів при проведенні експертиз тощо.
За поданнями директорів НДУСЕ присутніми прийняте рішення про включення до складу секціх трьох нових колег: двох експертів Київського та одного експерта Львівського НДІСЕ, які проводять експертизи з питань землеустрою.
Одним з позачергових питань осіннього засідання секції, внаслідок трагічної загибелі попередьнього керівника секції – Буратевича Олександра Івановича, стало питання обрання нового голови секції. За пропозицією присутніх проведено таємне голосування, за підсумками якого на розгляд Президії НКМР МЮ України на посаду голови секції запропоновано кандидатуру завідуючого Миколаївського відділення Одеського НДІСЕ МЮ України Олександра Сергійовича Салтикова.

Share this post