Весняна секція будівельно-технічної та земельно-технічної експертизи НКМР МЮ України

У травні на базі Одеського НДІСЕ МЮ України відбулося засідання секції судової будівельно-технічної та земельно-технічної експертизи (НКМР).

НКМР

У засіданні, окрім співробітників Одеського НДІСЕ, які є членами секції, також взяли участь судові експерти інших НДУСЕ та представник Харківського НДЕКЦ МВС України.

Одеський НДІСЕ був представлений в особі директора Інституту Артема Ріпенко, голови секції О. Салтикова Олександра і членів секції – Л. Томишинець, С. Степанкевич, також був присутній завідувач лабораторії будівельних та земельних досліджень А. Рагулін.

Плідно й успішно пройшла робота секції. На засіданні були розглянуті важливі питання, які потребували детального вивчення і обґрунтованого спільного рішення для подальшої роботи. Це дозволило виявити окремі неузгоджені питання, які потребують наукового і правового роз’яснення, оскільки по-різному трактуються експертами та правоохоронними органами.

Представники НДІСЕ доповіли про НДР, які знаходяться на виконанні, а також секція визначилась з планом роботи на 2020-2021 роки, розглянувши запропоновані нові НДР.

У заключній частині, підводячи підсумки роботи, всі присутні зазначили, що вирішені питання були не простими, але доволі актуальними в роботі експертів, а також подякували організаторам за теплий прийом.

Share this post