В рамках міжнародного співробітництва ОНДІСЕ прийняв участь у процедурі акредитації Національного Центру Судових Експертиз (Молдова) за стандартом менеджменту якості ДСТУ ISO/IEC 17025

Building of CNEJ (Moldova) 2018

В рамках міжнародного співробітництва, на запрошення Національного Центру Судових Експертиз (НЦСЕ) при Міністерстві Юстиції Республіки Молдова, в особі директора пані Ольги Катарага, в світлі договору про співпрацю між НСЦЕ і ОНДІСЕ, судовий експерт ОНДІСЕ Євгеній Бульбака у складі робочої групи Національного Акредитаційного Центру Республіки Молдова (MOLDAC) прийняв участь у контрольній процедурі акредитації Лабораторії автотехнічних досліджень НЦСЕ за стандартом менеджменту якості ДСТУ ISO/IEC 17025 в період з 19.09.2018 по 21.09.2018.

В рамках процедури здійсненний контроль виконання експертних робіт з дослідження обставин дорожньо-транспортних пригод у повному їх циклі, починаючи з надходження матеріалів до випуску експертиз, враховуючи законодавчо-нормативний, адміністративний, діловодний, методичний, технічний аспекти якості, з позитивним у цілому результатом.

Співпраця знайшла позитивний відгук всіх сторін процесу. Отриманий цінний досвід. Сподіваємося на подальшій розвиток міжнародного співробітництва за участю НСЦЕ і ОНДІСЕ.

Share this post