В ОНДІСЕ відбулася нарада щодо підведення підсумків діяльності Інституту за І квартал 2019 року

На початку квітня 2019 року відбулася нарада керівного складу ОНДІСЕ.
Під час проведення наради директор Інституту А.Ріпенко підвів підсумки роботи колективу за перший квартал 2019 року та поставив завдання на наступний період.

За результатами роботи у звітному періоді подяками було заохочено кращих працівників Інституту, а саме: Пєскова І.В. – завідувача Херсонського відділення, Маршалковську С.В. – завідувача сектору фізичних, хімічних та біологічних досліджень, Кралюк М.О. – в.о. вченого секретаря, Іщенка М.І. – провідного судового експерта лабораторії автотехнічних та автотоварознавчих досліджень, Євграфову К.О. – судового експерта сектору почеркознавчих, лінгвістичних та психологічних досліджень.

Було відмічено, що показники роботи Інституту в І кварталі п.р. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року покращились – так у 2019 році виконано 2054 експертизи/дослідження (у 2018 – 1369), наукова робота здійснюється за планом.

Своєчасно підготовлені та опубліковані необхідні матеріали щодо атестації ОНДІСЕ.

Також під час наради виступив в.о. заступника директора з експертної роботи Ястреб І.С., який представив на обговорення нову концепцію керівництва щодо оцінювання участі кожного працівника в діяльності Інституту.

З доповідями виступили керівники структурних підрозділів.

\

Share this post