В Одесі відбулась щорічна міжнародна науково-практична конференція «Геоінформаційні технології у територіальному управлінні та експертних дослідженнях: правові, організаційні, технічні проблеми»

З 4 по 6 жовтня 2017 року науковці та провідні фахівці обговорювали в Одесі перспективи використання ГІС-технологій в управлінні територіальним розвитком, експертній діяльності, судовій експертизі.

Конференція пройшла в стінах Одеської юридичної академії у формі пленарних засідань, секційних обговорень та майстер-класів, в рамках яких учасники ділились досвідом щодо останніх програмних розробок, трендів розвитку та застосування ARCGIS ESRI.

Учасниками конференції виступили західноєвропейські колеги з Амстердама, Берліну, Праги, Вільнюсу, Варшави та представники регіонів України. Всі матеріали конференції зібрано у збірник тез.

Організаторами конференції виступили: Одеський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України, ТОВ «ЕСОММ Со» (м. Київ), ТОВ «Есрай Україна», дистриб’ютор корпорації Esri (США), НВП «Високі технології» (м. Одеса).

Хочемо подякувати управлінню експертного забезпечення правосуддя Міністерства юстиції України, НУ “ОЮА” та всім співорганізаторам за плідний та корисний захід.

Share this post