105 років КНДІСЕ

Урочистостями відзначив колектив Київського науково-дослідного інституту судових експертиз професійне свято – День судового експерта України, 105-ту річницю створення установи та 95-річчя з дня народження академіка М.Я. Сегая.

У Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання стандартизації судово-експертного забезпечення правосуддя в Україні. Перспективи розвитку», проведеній з цієї нагоди, взяли участь представники органів державної влади, місцевого самоврядування, міжнародних організацій, наукових установ, вищих навчальних закладів тощо.

Представники понад 20 країн, присутні на заході, відзначили значний внесок, який співробітники КНДІСЕ зробили у розбудову правової країни, та розділили професійне свято українських судових експертів. Найкращі побажання на честь судових експертів висловили колеги з Польщі, Естонії, Литви, Латвії, Іспанії, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Молдови, Білорусії тощо.

Одеський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України на Конференції представляли директор інституту Артем Ріпенко, помічник директора Євген Сербін, вчений секретар Ярослава Джубран та старший судовий експерт Маргарита Журавльова.

Для обговорення найбільш вагомих напрямків експертного розвитку сьогодення Програмою Конференції проведені заплановані засідання Секцій за напрямками: «Актуальні питання стандартизації судово-експертного забезпечення правосуддя в Україні. Перспективи розвитку» та «Вчення академіка М. Я. Сегая «Методологія судової ідентифікації» – як підґрунтя стандартизації судово-експертного забезпечення правосуддя в Україні сьогодні: подальший розвиток».

У своєму вітанні київським колегам від імені колективу ОНДІСЕ Артем Ріпенко зазначив, що 105-річне віддане служіння державі створили Київському НДІСЕ імідж однієї з досвідчених установ сьогодення не тільки в нашій країні, а імена більшості співробітників вписано в історію судової експертизи

Пізнавальною стала виставка сучасної криміналістичної техніки та експертного обладнання, діюча під час роботи Конференції.
Всі присутні наголосили на важливості подібних міжнародних заходів, адже проблеми, існуючі в судово-експертній та науково-методичній роботі в різних куточках світу, схожі між собою, отже і вирішувати їх треба, обмінюючись досвідом.
Ми щиро бажаємо колективу КНДІСЕ на чолі з Директором Олександром Рувіним успіхів, творчої наснаги, мудрості у прийнятті рішень, подальшого фахового росту та гідності у служінні державі!

Share this post