Участь делегації Одеського НДІСЕ у Міжнародній науково-практичній конференції, присвяченій Дню судового експерта в Республіці Молдова

Делегація Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України на чолі з директором інституту Артемом Ріпенко взяла участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої Дню судового експерта в Республіці Молдова, яка відбулась 12-13 квітня 2019 року у м. Кишинів.

Захід був присвячений обговоренню проблем судової експертизи в Республіці Молдова та в інших країнах, представників яких було залучено до роботи конференції.

Директор ОНДІСЕ Артем Ріпенко виступив з презентацією інституту, зосередивши увагу на опануванні нових експертних спеціальностей, розвитку матеріально-технічної бази інституту, питаннях міжнародного співробітництва у сфері наукового та практичного забезпечення судово-експертної діяльності.
Із доповідями в межах конференції щодо проблем розвитку різних видів судових експертиз виступили судові експерти та науковці з Румунії, Молдови,України, Республіки Білорусь.

Міжнародний захід, організований на високому професійному рівні, відбувся у дружній атмосфері, незважаючи на жваві обговорення окремих проблемних питань проведення криміналістичних та інших судових експертиз.
Щиро вітаємо колектив Національного центру судових експертиз Міністерства юстиції Республіки Молдова з Днем судового експерта! Бажаємо творчих і професійних успіхів!

Share this post