Секція судової почеркознавчої експертизи НКМР при МЮ України на базі Харківського НДІ судових експертиз

Відповідно до плану роботи науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при МЮ України на 2018 рік 25 жовтня 2018 року на базі Харківського НДІСЕ ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса відбулось осіннє засідання секції судової почеркознавчої експертизи.

НКМР 2018.10.25

На засіданні були присутні члени секції спеціалізованих науково-дослідних установ судових експертиз Міністерства юстиції України, а також взяли участь судові експерти, які не є членами секції, серед яких – співробітники Сумського відділення Харківського НДІСЕ. Засідання проводилося за особистою участю представників експертних установ, а також у режимі відеоконференції.

Одеський науково-дослідний інститут судових експертиз на засіданні даної секції представляли завідувач ЛКД Соколов П.Г., старший судовий експерт Гріцина В.В. та вчений секретар Джубран Я.І.

Згідно з планом роботи на осінньому засіданні секції обговорювалися технічні завдання науково-дослідних робіт, що плануються для включення до тематичного плану на 2019 рік, хід виконання науково-дослідних робіт відповідно до тематичного плану на 2018 рік, рецензії на експертні висновки, а також актуальні проблеми з проведення почеркознавчих експертиз.

Під час проведення секції присутні брали участь у семінарі на тему: «Проблемні питання судово-почеркознавчої експертизи у світлі дії новел у чинному законодавстві».

Share this post