Робоча поїздка директора ОНДІСЕ до Херсонської області.

На початку березня 2019 року директор Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Артем Ріпенко перебував з робочою поїздкою в Херсонській області. Було проведено робочу зустріч з начальником Головного територіального управління юстиції в Херсонській області Костянтином Хутковським, на якій обговорено питання взаємодії при проведенні планових перевірок судових експертів, що не працюють в НДУСЕ МЮ України.

У рамках договору про співпрацю з Херсонським державним аграрним університетом прочитав відкриту лекцію для студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» за темою: «Судова експертиза в землеустрої». Водночас відбулася робоча зустріч Артема Ріпенко з першим проректором, проректором з науково–педагогічної роботи ДВНЗ ХДАУ Юрієм Яремко, на якій обговорено перспективи наукової співпраці та підготовки кваліфікованих кадрів для судово-експертної діяльності.

Під час робочого візиту директор Одеського НДІ судових експертиз Артем Ріпенко та завідувач Херсонського відділення Ігор Пєсков взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Управління та раціональне використання земельних ресурсів в новостворених територіальних громадах: проблеми та шляхи їх вирішення», яка була організована та проведена кафедрою землеустрою, геодезії та кадастру Херсонського державного аграрного університету.

Зважаючи на те, що однією з найважливіших складових у алгоритмі вирішення проблем об’єднаних територіальних громад (надалі – ОТГ) є визначення шляхів щодо подолання проблем у сфері управління земельними ресурсами, під час науково-практичної конференції розглядалися питання управління земельними ресурсами в умовах реформи місцевого самоврядування, питання раціонального використання земельних ресурсів ОТГ, проблеми й особливості встановлення меж адміністративно-територіальних одиниць та ОТГ, актуальні питання правового регулювання місцевого самоврядування в Україні, ринковий, інвестиційний та бюджетний потенціали земельних ресурсів територіальних громад та особливості аграрного землекористування в ОТГ. Крім того, розглядалися питання про особливості проведення судових експертиз з питань землеустрою.

Share this post