Проведено чергову атестацію судових експертів ОНДІСЕ

03 лютого 2017 року за участі  Начальника управління експертного забезпечення правосуддя Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції України Ткаченко Н.М. відбулося перше у 2017 році засідання експертно-кваліфікаційної комісії ОНДІСЕ.

За результатами засідання комісії 12 співробітників ОНДІСЕ отримали (підтвердили) кваліфікацію судового експерта за відповідними спеціальностями.

Слід відзначити, що за участі кандидата економічних наук, заслуженого землевпорядника України, Голови Одеського обласного осередку ГО «Спілка сертифікованих інженерів-землевпорядників України» Пастушенка П.П. пройшла перша у Південному регіоні України атестація судових експертів Одеської та Херсонської областей за експертною спеціальністю 10.20 «Дослідження з питань землеустрою».

Двоє судових експертів-співробітників ОНДІСЕ здобули кваліфікацію судового експерта за спеціальностями 10.5 «Дослідження причин та наслідків порушення вимог безпеки життєдіяльності та охорони праці» та 10.18 «Дослідження технічної експлуатації електроустаткування».

Share this post