Представники ОНДІСЕ взяли участь у засіданні секції з теоретичних, загально-методичних, процесуальних та організаційних питань судової експертизи НКМР при МЮ України

Як і завжди, завершальним у низці планових стало засідання секції з теоретичних, загально-методичних, процесуальних та організаційних питань судової експертизи Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, яке відбулося цього разу 21-22 листопада у м. Львові.

Від Одеського НДІ судових експертиз МЮУ у заході прийняли участь директор Артем Ріпенко, помічник директора Євген Сербін та вчений секретар Ярослава Джубран.

засідання секції з теоретичних, загально-методичних, процесуальних та організаційних питань судової експертизи НКМР 21-22.11.2018

Присутні на засіданні члени секції не обмежились обговоренням питань, внесених до порядку денного, а й жваво дискутували за багатьма інших напрямків, актуальних для науково-дослідних установ судових експертиз.

засідання секції з теоретичних, загально-методичних, процесуальних та організаційних питань судової експертизи НКМР 21-22.11.2018

Присутність представників Міністерства юстиції, які були запрошені до участі у секції, дала змогу фахівцям висвітлити найбільш болючіші аспекти роботи інститутів, запропонувати шляхи їх вирішення та зосередитись на майбутніх кроках їх подолання з урахуванням активного розвитку міжнародного співробітництва.

Підбиваючи підсумки роботи секції у 2018 році, всіма присутніми було наголошено на плідності і достойному рівні проведених засідань.

Share this post