Представники ОНДІСЕ взяли участь у роботі Президії науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи та Координаційної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України

Президія Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України

20 грудня 2018 року директор ОНДІСЕ Артем Ріпенко та співробітники Інституту взяли участь у роботі Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України під головуванням директора Департаменту судової роботи та банкрутства МЮ України Ю.О. Моісеєва.

На засіданні були підведені підсумки роботи НКМР, узгоджено проект плану впровадження результатів науково-дослідних робіт на 2019 рік, розглянуті запропоновані науково-дослідними установами судових експертиз теми науково-дослідних робіт, які передбачено включити до Тематичного плану науково-дослідних робіт науково-дослідних установ судової експертизи Мін’юсту на 2019 рік.

18 січня 2019 року директор ОНДІСЕ Артем Ріпенко прийняв участь у роботі Координаційної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України (далі – Координаційна рада). Засідання Координаційної ради відбулося під головуванням Заступника Міністра юстиції України з питань виконавчої служби С.В. Глущенко.

До кола питань, що розглядалися під час засідання, було включено розгляд питання реєстрації нових методик проведення судової експертизи певних видів (включення їх до Реєстру методик проведення судових експертиз, держателем яких є Міністерство юстиції України), обговорення науково-технічної та довідкової літератури для включення до відповідного переліку рекомендованої літератури. Окремим питанням розглядалось виключення з Реєстру методик проведення судових експертиз тих методик, які втратили свою актуальність, є застарілими та не використовуються в експертній практиці.

Нагадаємо, що Координаційна рада з проблем судової експертизи, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.1994 № 778, є міжвідомчим консультативно-дорадчим органом, який опрацьовує єдині підходи до організації судово-експертної діяльності та вирішує найважливіші питання розвитку судово-експертної діяльності.

Текст положення доступний на нашому сайті у розділі “Законодавство”.

Share this post