Представники ОНДІСЕ взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання судової експертизи і криміналістики», присвяченій 150-річчю з дня народження Заслуженого професора М.С. Бокаріуса

Директор ОДНІСЕ та провідні співробітники інституту взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції на тему: «Актуальні питання судової експертизи і криміналістики», присвяченій 150-річчю з дня народження Заслуженого професора М.С. Бокаріуса, проведеній на базі Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса.

На початку заходу було урочисто відкрито пам’ятник М.С. Бокаріусу. На урочистому заході були присутні представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, науковці, судові експерти, а також нащадки Миколи Сергійовича Бокаріуса.

Захід було присвячено науковій спадщині Заслуженого професора Миколи Сергійовича Бокаріуса та її значенню у розвитку сучасної теорії та практики судової експертизи. У межах конференції було обговорено питання теорії, історії та методології судової експертизи; законодавчого забезпечення судово-експертної діяльності в Україні; проблеми реформування судово-експертної діяльності в Україні в період реформ та ін.

 

 

 

Share this post