Представники ОНДІСЕ відвідали Миколаївський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України

24 липня директор Одеського НДІСЕ Артем Ріпенко з робочою поїздкою відвідав місто Миколаїв. В ході візиту керівник Одеського НДІ судових експертиз та завідувач Миколаївським відділенням ОНДІСЕ Олександр Салтиков  відвідали Миколаївський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

Директор Миколаївського НДЕКЦ Олександр Мишаковський ознайомив гостей з роботою центру, обладнанням та приміщеннями, в яких працюють колеги-судові експерти НДЕКЦ. Представники ОНДІСЕ поспілкувались з експертами Центру та обмінялись досвідом діяльності спеціалізованих державних експертних установ за певними напрямками експертних досліджень.

Керівниками експертних установ (Одеського НДІСЕ та Миколаївського НДЕКЦ) були обговорені проблемні питання окремих видів судової експертизи. При цьому було наголошено на необхідності співпраці та обміну досвідом між відповідними експертними установами Міністерства юстиції України та Міністерства внутрішніх справ.

Наприкінці робочого візиту директор Одеського НДІСЕ запросив директора Миколаївського НДЕКЦ відвідати Одеський науково-дослідний інститут судових експертиз та поспілкуватись із судовими експертами найстарішої експертної установи Півдня України.

Share this post