ОНДІСЕ придбав сучасне високоточне геодезичне обладнання

Одеським науково-дослідним інститутом судових експертиз придбано сучасне високоточне геодезичне обладнання для здійснення кадастрових робіт, будівельний курвіметр, три професійних фотоапарати в межах фінансування, отриманого за програмою «Безпечна Одещина» Одеської обласної ради.

Спеціалізоване обладнання від провідних виробників, представлених на українському ринку, являє собою:

Портативний приймач RTK GNSS Trimble GEO 7X
Портативний приймач RTK GNSS Trimble GEO 7X

Тахеометр Nikon Nivo 5M
Тахеометр Nikon Nivo 5M

Квадрокоптер DJI Phantom 4 Pro
Квадрокоптер DJI Phantom 4 Pro

Курвіметр Nestle 12002001
Курвіметр Nestle 12002001

Дане обладнання застосовується на початкових етапах експертного дослідження, межування, прив’язки контрольних точок розбивки теодолітних і тахеометричних ходів. За його допомогою польові геодезичні роботи виконуються у максимально стислі терміни, що забезпечує більш ефективне вирішення експертних завдань, зокрема у кримінальних справах, пов’язаних із самовільним зайняттям земельних ділянок Одеської області, та іншими справами.

Використання спеціалізованого обладнання прискорює та полегшує процес попередніх розрахунків. Сучасні прилади дозволяють не лише проводити збір відповідних даних, але й обробляти їх у реальному часі.

Оновлення обладнання дозволить нашій установі розширити функціонал і мобільність виконуваних робіт, як наслідок – збільшення виконання будівельно-технічних, земельно-технічних експертиз та експертиз з питань землеустрою.

Share this post