ОНДІСЕ інформує Семінар PC Crash відбудеться в період з 20 до 23 квітня 2018 року

ОНДІСЕ інформує, що DSD (Dr. Steffan Datentechnik GmbH, Австрія), в особі офіційного представника, д.т.н. Валентина Мітунявічуса (UAB Impulsana, Литва), проводитиме міжнародний науково-практичний семінар по темі «Аналіз дорожньо-транспортних пригод з використанням програмного комплексу PC Crash».
Семінар відбудеться в період з 20 до 23 квітня 2018 року .
До участі у семінарі запрошуються співробітники державних науково-дослідних судово-експертних установ системи МЮ та МВС України (експерти, дослідники, керівники), представники правоохоронної системи (судді, прокурори, слідчі), адвокати, приватні експерти, професіонали в області безпеки на транспорті з України та Європейських держав.
Загальна тематика семінару (деталізована попередня програма додається):
1. Інформаційна частина. Презентація сучасних Європейських та світових технологій, теоретичних засад, практичних інструментів в області аналізу ДТП, зокрема найсучаснішого комп’ютерного програмного забезпечення з реконструкції обставин ДТП для широкого кола учасників.
2. Навчальна частина. Тренінг з практичної роботи з програмним забезпеченням, вивчення принципових підходів, алгоритмів та прикладних способів вирішення тих чи інших конкретних практичних питань в області автотехнічної експертизи, практичні консультації (для професіоналів, що мають апаратні ліцензійні ключі DSD; також додатково будуть надані тимчасові програмні ліцензії, забезпечені представником DSD, кількість яких обмежена попередньо числом 10).
За результатами семінару учасники отримують відповідні іменні сертифікати.
В рамках семінару буде розглянуте програмне забезпечення розробки DSD найсучасніших версій: PC Crash 11.1, PC Rect 4.2, яке входить до переліку належного оснащення лабораторій з аналізу ДТП відповідно до Інструкції з передової практики реконструкції ДТП Європейської мережі установ судової експертизи (англ. Best Practice Manual for Road Accident Reconstruction, ENFSI, документ ENFSI-BPM-RAA-01); його використання є запорукою відповідності експертних робіт з досліджень обставин ДТП найсучаснішим і перспективним стандартам Європейського й світового рівня.
Програми мають багатомовний інтерфейс (у тому числі за участі ОНДІСЕ на даному етапі вже впроваджені українські версії).
Робочі мови семінару: українська, російська, англійська.
Для участі у семінарі необхідно заповнити заявку за формою попередньої реєстрації, що додається, та надіслати її електронною поштою на адресу pccrash.ukraine@gmail.com.
За додатковою інформацію просимо звертатися до організаційного комітету, а також до відповідальних представників ОНДІСЕ за телефоном +380 94 947 40 22, контактна особа Ігор Ястреб, в.о. заступника директора, або електронною поштою pccrash.ukraine@gmail.com, контактна особа Євгеній Бульбака, судовий експерт.

інформаційний лист 

информационное письмо

форма попередньої реєстрації

попередня програма семінару, інформаційна частина (ua. ru. en.)

попередня програма семінару, навчальна частина (ua. ru. en.) 

Для зручності, окремо доступна форма попередньої реєстрації в форматі електронного документу, що редагується (Odesa PC Crash 2018 3 Form.doc)

 

Share this post