Одеський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України проводить експертні дослідження інформації у мережі Інтернет з метою забезпечення у суді доказів розповсюдження публікацій, які поширюють недостовірну інформацію стосовно фізичних (юридичних) осіб.

На даний час у мережі Інтернет збільшилась кількість публікацій стосовно публічних та інших фізичних і юридичних осіб, у тому числі публікацій, які поширюють недостовірну інформацію з метою їх дискредитації.

Для захисту гідності та честі, а також ділової репутації фізичних (юридичних) осіб у суду, необхідно надати доказ таких публікацій із зазначенням, за можливістю, автора публікації чи на якому саме сайті вперше з’явилась стаття. Таким доказом є експертні дослідження за напрямком комп’ютеро-технічної експертизи, які проводять фахівці Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України.

На даний час у ОНДІСЕ вирішуються наступні питання (завдання):

  1. Яка дата публікації у мережі Інтернет відеозапису та статті, які розташовані за адресою: www.***?
  2. Прошу зробити знімки екранів з фіксацією інформації на вказаних сайтах та скопіювати відео на наданий оптичний носій.

Вартість зазначеного експертного дослідження становить від 950 грн. та залежить від кількості питань та об’єму досліджуваних матеріалів.

За довідками звертатись за тел. 722 1471.

Share this post