Експерти ОНДІСЕ взяли участь у роботі круглого столу «Судова експертиза: сучасність та майбутнє», присвяченого 50-річчю ЛНДІСЕ

Львівській НДІСЕ 50 років. Судова експертиза: сучасність та майбутнє

25-26 жовтня 2018 року в Львівському НДІ судових експертиз був проведений круглий стіл на тему: «Судова експертиза: сучасність та майбутнє», присвячений 50-й річниці заснування установи.

Одеський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України на даному заході представляли завідувач сектору БТБОД Любов Томішинець та провідний судовий експерт сектору ТБІВД ЛКД Олексій Димов.

Захід відбувся за участю представників Міністерства юстиції України, органів місцевого самоврядування, міжнародних організацій, органів судової влади, закордонних наукових установ та судово-експертних установ.

Учасники заходу відзначили вагомий внесок, який співробітники Львівського НДІСЕ зробили для розбудови правової країни, та розділили професійне свято львівських судових експертів.

На засіданні круглого столу науковці представили доповіді, обговорили найбільш вагомі питання судової експертизи, проблеми і перспективи судово-експертної діяльності в Україні.

Ми щиро бажаємо колективу Львівського НДІСЕ на чолі з Директором Курильовою Оленою Франтишківною успіхів, творчої наснаги, мудрості в прийнятті рішень, подальшого фахового росту та гідності в служінні експертній справі!

Share this post