Експерти ОНДІСЕ взяли участь у роботі круглого столу на тему: «Проблеми доступу до методик проведення судових експертиз»

20 та 21 вересня 2018 року представники Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України на чолі з директором Артемом Ігоровичем Ріпенко взяли участь у роботі круглого столу на тему: «Проблеми доступу до методик проведення судових експертиз», організованого та проведеного Міністерством юстиції України в Інституті права та післядипломної освіти. 20 та 21 вересня 2018 року представники Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України на чолі з директором Артемом Ігоровичем Ріпенко взяли участь у роботі круглого столу на тему: «Проблеми доступу до методик проведення судових експертиз», організованого та проведеного Міністерством юстиції України в Інституті права та післядипломної освіти.  Захід відбувся за участю представників науково-дослідних інститутів судових експертиз Міністерства юстиції України, експертних установ Міністерства внутрішніх справ України, співробітників правоохоронних органів. Під час засідання круглого столу на фахове обговорення професійної спільноти було винесено ряд питань, а саме: – аналіз чинного законодавства стосовно створення методик; – віднесення інформації, яка міститься в методиках до службової; -перспективи оприлюднення текстів методик проведення судових експертиз, які не містять службову інформацію; – перегляд існуючих методик проведення судових експертиз, внесених до Реєстру методик проведення судових експертиз та визначення наявності в них інформації, що відповідає вимогам обмеження доступу. Із привітальним словом та доповіддю на тему: «Загальна проблематика з питань надання публічного доступу до змісту методик судових криміналістичних експертиз» виступив директор ОНДІСЕ, кандидат юридичних наук, Ріпенко А.І. Керівник експертної установи висловив позицію судових експертів ОНДІСЕ, які працюють із методиками проведення криміналістичних експертиз. У доповіді привернуто увагу до проблемних питань розробки та використання методик судових експертиз у сучасній експертній практиці.

Круглий стіл проводив роботу впродовж двох робочих днів. Після пленарної частини відбулась робота по профільних секціях, в яких прийняли участь досвідчені судові експерти ОНДІСЕ. Круглий стіл проводив роботу впродовж двох робочих днів. Після пленарної частини відбулась робота по профільних секціях, в яких прийняли участь досвідчені судові експерти ОНДІСЕ.  За результатами дискусії учасниками було одноголосно прийнято відповідну Резолюцію, спрямовану на вирішення поставлених питань щодо доступу до методик проведення судових експертиз. Резолюцію буде надіслано всім учасникам круглого столу та іншим установам, які здійснюють судово-експертну діяльність в Україні.

Share this post