До уваги експертів у галузі будівельно-технічних досліджень!

У 2019 році Одеський НДІ судових експертиз МЮ України розпочинає роботу над НДР «Методичні рекомендації щодо визначення вартості будівельних матеріалів, які були використані в будівництві (реконструкції, ремонті), або використання яких необхідно для проведення будівельних робіт». У даній роботі будуть брати участь співробітники Київського НДІСЕ, Харківського НДІСЕ, Дніпропетровського НДІСЕ. Керівник НДР – завідувач Миколаївським відділенням Одеського НДІСЕ Олександр Сергійович Салтиков .

Враховуючи актуальність даної роботи, для найбільш повного висвітлення проблемних питань, що виникають при проведенні судових експертиз, у яких необхідно визначати і застосовувати вартість будівельних матеріалів (складання кошторисів, визначення вартості будівельних матеріалів та конструкцій, у тому числі після їх демонтажу), вважаємо за доцільне враховувати думку та досвід судових експертів спеціалізованих експертних установ Міністерства юстиції України, а також експертів, які не є працівниками державних установ.

Керівництво Одеського НДІСЕ вважає, що до кожної наукової роботи, яка виконується, повинен бути професійний та відповідальний підхід, внаслідок цього запрошуємо всіх експертів-будівельників надати свої пропозиції для можливого їх врахування в написанні НДР.

Сподіваємось, що зазначена робота стане у нагоді експертам при складанні висновків.

Електронна адреса для надання пропозицій: odndise@gmail.com

Share this post