Директор ОНДІСЕ прийняв участь у навчально-науковому семінарі на тему: «Польська та українська системи судово-експертної діяльності» (м. Краков)

16-17 липня 2018 року, у складі делегації Міністерства юстиції України до Інституту судових експертиз ім. проф., д-ра Яна Сехна у м. Кракові (Польща), було проведено навчально-науковий семінар на тему: «Польська та українська системи судово-експертної діяльності», участь у якому прийняв директор ОНДІСЕ Артем РІпенко.

Директор Департаменту судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції України Юрій Моісеєв оголосив вітальну адресу Заступника Міністра юстиції України Світлани Глущенко, а також презентував доповідь, присвячену суб’єктам судово-експертної діяльності в Україні та особливостям їх правового положення.

Начальник відділу організаційно-управлінського забезпечення судово-експертної діяльності Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції України Наталія  Ткаченко присвятила свою доповідь особливостям атестації судових експертів в Україні та інших нагальним питанням судово-експертної діяльності в Україні.

Директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Владислав Федоренко виступив із доповіддю-презентацією, посвяченою становленню та розвитку Центру.

Директор Одеського-науково-дослідного інституту судової експертизи Артем Ріпенко презентував основні напрямки роботи найстарішої експертної установи Півдня України та наголосив на її сучасних пріоритетах,  спрямованих на наближення роботи установи до вимог і стандартів ЄС. Артем Ріпенко також закликав до співпраці українських і польських судових експертів на інституційному рівні, обміну науковими здобутками, зокрема шляхом розміщення наукових публікацій у виданні “Вісник ОНДІСЕ”.

Після виступів учасникам семінару з України було проведено екскурсію приміщеннями Інституту судових експертиз ім. проф., д-ра Яна Сехна у м. Кракові (Міністерство юстиції Польщі). У ході екскурсії представники делегації мали змогу ознайомитись із діяльністю основних підрозділів Інституту, обладнанням, методами дослідження у галузі генетики, токсикології, балістики, дорожньо-транспортних пригод, хімічно-фізичних експертиз, комп’ютерної техніки і телекомунікаційних систем тощо.

Висловлюємо щиру вдячність колегам за запрошення до участі у заході, який безумовно сприятиме зміцненню міжнародного співробітництва у галузі судової експертизи.

Share this post