Директор ОНДІСЕ Артем Ріпенко взяв участь у першому заході в форматі роботи Одеської Регіональної ради реформ у сфері правосуддя

25-26 жовтня директор ОНДІСЕ Артем Ріпенко взяв участь у роботі конференції «Сучасний стан виконання судових рішень. Результати реформування системи виконавчого провадження» – першому заході в форматі представництва ОНДІСЕ в Одеській Регіональній ради реформ у сфері правосуддя.

Створення Ради було ініційоване проектом ЄС «Право-Justice». Так, у першому заході прийняли участь представники органів судової влади, Міністерства юстиції України, профільних інституцій та експертів на місцях.

Захід відбувся на базі Південно-західного апеляційного господарського суду за участю міжнародних експертів з Франції, Болгарії, Сербії, Литви, суддів, представників адвокатської спільноти, представників ДВС, приватних виконавців, нотаріусів, судових експертів,  представників провідних регіональних підприємств та юридичних компаній.

У межах  роботиконференції було проведено робочу зустріч, присвячену тематиці майбутніх спільних заходів та розробки стратегії щодо аналізу реформ у сфері правосуддя.

Серед іншого, для майбутнього обговорення було запропоновано тему налагодження взаємодії суддів та судових експертів на всії стадіях судового процесу, а також організації взаємодії на стадії виконання рішення суду в межах здійснення “електронного судочинства”.

 

 

Share this post