Директор ОНДІСЕ Артем Ріпенко взяв участь у круглому столі щодо обговорення змін до процесуального законодавства, які набрали чинності 15 грудня 2017 року

Круглий стіл проходив у Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області на прохання судових експертів. Його метою постало обговорення змін до процесуального законодавства щодо судово-експертної діяльності за участі представників ОНДІСЕ, державної фіскальної служби, адвокатів, судових експертів, які не працюють у державних експертних установах.

Під час заходу присутні обговорюили зміни до Закону України «Про судову експертизу», Кримінального процесуального кодексу України, зокрема питання призначення судової експертизи слідчим суддею, виконання судових експертиз у кримінальних провадженнях, статусу судового експерта та експерта з питань права, подальшої долі «експертних досліджень» та іньших.

Учасники обговорень домовились спільними зусиллями застосовувати законодавчі зміни у своїй професійній діяльності із додержанням прав та свобод громадян, законних інтересів юридичних осіб.

Детальніше див.: http://ondise.minjust.gov.ua/2181-2/

Share this post