Директор ОНДІСЕ Артем Ріпенко виступив на всеукраїнському круглому столі “Землеустрій та перспективи розвитку земельного законодавства”

У грудні 2017 року відбувся всеукраїнський круглий стіл на тему: «Землеустрій та перспективи розвитку земельного законодавства». Організаторами даного заходу були: ВГО «Асоціація фахівців землеустрою України», факультет землевпорядкування НУБіП України та асоціація «Земельна Спілка України».

До виступу на заході було також запрошено директора ОНДІСЕ Артема Ріпенка, який розповів про перспективи розвитку інституту, зміни до процесуального законодавства та законодавства з питань судової експертизи, значна частина з яких набула чинності 15 грудня 2017 року.

Окрему увагу у своєму виступі Артем Ріпенко присвятив розвитку експертних спеціальностей “земельного напрямку”, це насамперед експретні спеціальності 10.7, 10.14 та 10.20. Було висвітлено проблемні питання обрання “відповідної освіти” для атестації фахівців у якості судових експертів за названими спеціальностями, а також за “будівельними” експертними спеціальностями 10.6 та 10.10. Наголошено на необхідності посилення взаємодії між ОНДІСЕ та неурядовими організаціями, а також вищими навчальними закладами відповідного спрямування, з метою залучення найкращих фахівців, передусім талановитої молоді до опанування поважної спеціальності судового експерта у контексті останніх законодавчих змін.

Одеьскій науково-дослідний інститут дякує колегам за запрошення та можливість обговорити із фаховою спільнотою проблеми проведення судових експертиз відповідного профілю!

 

 

Share this post