Директор ОНДІСЕ А.І. Ріпенко взяв участь у робочій зустрічі, що відбулась 13 вересня 2017 року у приміщенні Державної судової адміністрації України в Одеській області

 

13 вересня 2017 року територіальне управління Державної судової адміністрації України в Одеській області з візитом відвідала делегація представників органів державної влади з Республіки Молдова та представників проекту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Справедливе правосуддя».

У ході зустрічі було обговорено низку ключових питань, зокрема у сфері запровадження електронного обігу документів між судовими інстанціями та експертними установами.

Начальник ТУ ДСА України в Одеській області В.Д. Куценко виступив із презентацією проекту “Електронний суд”, зазначивши, зокрема, про важливість забезпечення оперативної взаємодії із експертними установами.

Директор ОНДІСЕ А.І. Ріпенко відзначив про значення застосування електронного суду та електронного документообігу між інститутом та судами як засобу підвищення ефективності судово-експертної діяльності.

Цєї мети можна досягти шляхом збереження високої якості судових експертиз при зменшенні витрат на їх проведення: часових, матеріальних, фінансових тощо. Не в останню чергу такий позитивний ефект очікується від запровадження електронного обміну кореспонденцією між експертами та суддями, відзначив А.І. Ріпенко.

Share this post