Директор Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України Артем Ріпенко взяв участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми судової експертизи та криміналістики»

10-11 жовтня 2018 року в Харківському НДІ судових експертиз ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми судової експертизи та криміналістики», присвячену 95-й річниці заснування установи.

Одеський НДІСЕ на даному міжнародному заході представляв директор Інституту, кандидат юридичних наук, Артем Ріпенко.

Захід відбувся за участю представників Міністерства юстиції України, інших органів державної влади та місцевого самоврядування, судово-експертних установ Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров’я України, вищих навчальних закладів та наукових установ: Академії наук України, Національної академії правових наук України, правоохоронних органів, громадських та інших організацій України, зарубіжних судово-експертних установ та інших поважних гостей.

 

З вітальним словом до харківських колег від імені колективу Одеського НДІ судових експертиз та доповіддю за темою: «Криптовалюти і судово-експертна діяльність» виступив директор Інституту, кандидат юридичних наук, Артем Ігорович Ріпенко. Керівник експертної установи зазначив про найближчі перспективи розвитку ринку криптовалют в Україні та відсутність відповідних методик проведення судових експертиз. У доповіді привернуто увагу до проблемних питань створення й обігу криптовалют, що дотепер не мають спеціального законодавчого регулювання.

Науково-практична конференція проходила протягом двох днів. Її учасники обговорили питання розвитку експертної діяльності, напрями вдосконалення системи якості судової експертизи, теоретичні та методичні проблеми окремих видів судової експертизи та інші питання, що стоять перед судовими експертами різних країн світу. Окрему увагу було приділено законодавчим новаціям щодо призначення та проведення судових експертиз в Україні.

Share this post