Ціни на експертизу в 2016 році

Відповідно до чинного законодавства України, встановлено нормативну вартість однієї експертогодини у 2016 році…

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

16.02.2016                        м. Київ                        № 417/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 лютого 2016 р. за № 253/28383

Про встановлення
нормативної вартості
однієї експертогодини у 2016 році

Відповідно до пункту 12 постанови Кабінету Міністрів України  від 01 липня 1996 року № 710 «Про затвердження Інструкції про порядок і розміри компенсації (відшкодування) витрат та виплати винагороди особам, що викликаються до органів досудового розслідування, прокуратури, суду або до органів, у провадженні яких перебувають справи про адміністративні правопорушення, та виплати державним спеціалізованим установам судової експертизи за виконання їх працівниками функцій експертів і спеціалістів» (зі змінами) та з метою впорядкування вартості проведення експертиз у науково-дослідних установах судових експертиз Міністерства юстиції України

НАКАЗУЮ:

1. Установити, що з урахуванням індексу споживчих цін за 2015 рік нормативна вартість однієї експертогодини у 2016 році становить:

експертиза проста – 88,1 грн;

експертиза середньої складності – 110,1 грн;

експертиза особливої складності – 132,4 грн.

2. Директорам науково-дослідних установ судових експертиз забезпечити складання калькуляцій вартості проведення експертиз згідно з установленою нормативною вартістю однієї експертогодини у 2016 році.

3. Департаменту з питань судової роботи та банкрутства (Олійник О.М.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Янчука А.В.

 

 

Міністр                                                                              Павло ПЕТРЕНКО

Share this post