29.05.2017 року в Київському суді представникам USAID продемонстрували результати роботи “Електронного суду»

Продовжуючи дослідження ефективності інструментів  електронного правосуддя, міжнародний експерт з питань ефективності судових систем Пім Альберс та фахівець з моніторингу та оцінки Томас Вертелецький провели зустріч з учасниками проекту «Електронний суд».

У заході  взяли участь судді Київського районного суду міста Одеси Оксана Куриленко, Володимир Петренко, Павло Прохоров та Олена Коваленко та співробітники апарату суду.

Адвокатську спільноту представив Максим Шевченко, Одеську міську прокуратуру № 1 – Леонід Злий, Одеський науково-дослідний інститут судових експертиз – Артем Ріпенко.

Гостям продемонстрували роботу всіх структурних підрозділів суду, де вони могли оглянути функціонування інструментів електронного правосуддя та спостерігати за тим, як здійснюється документообіг.

 Експерти могли поставити свої запитання співробітникам суду, які забезпечують роботу «Електронного суду».

Суддя Павло Прохоров детально розповів про взаємодію з ОНДІСЕ в рамках проекту «Електронний суд».  Наразі майже всі експерти отримали електронно-цифровий підпис та мають змогу направляти до суду документи в електронному форматі.

 «Наступним кроком нашої взаємодії стане направлення в електронному форматі до суду експертних висновків. Відповідні зміни вже опрацьовуються в Міністерстві юстиції України», – додав директор Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз  Артем Ріпенко.

На завершення зустрічі експертам показали зал, в якому проводяться судові засідання в режимі відеоконференцзв’язку  та продемонстрували процес долучення документів до матеріалів справи під час судового засідання

.FullSizeRender

 

Share this post