27-29 жовтня 2016 року директором Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз МЮУ Ріпенком А.І. було прийнято участь у Всеукраїнській науковій конференції «Геодезія, землеустрій в південному регіоні: сучасний стан, перспективи розвитку».

img_3151img_3180img_3176img_3167img_3206

Участь у конференції, яка була присвячена 10-річчю із дня утворення в Одеській державній академії будівництва та архітектури кафедри Землеустрою та кадастру, із доповідями за тематиками:  «Судова експертиза з питань землеустрою» та «Візуалізація за допомогою ArcGIS, поточних ринкових індикаторів містобудівної цінності території поселень» прийняв директор Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України Ріпенко А.І. та співробітники інституту.

Під час проведення конференції учасники обмінялись актуальною інформацією між спеціалістами із землеустрою, геодезії та містобудування. Особливу увагу під час проведення конференції приділено концептуальним напрямкам: пріоритетам та перспективам системного розвитку галузей геодезії, землеустрою та оцінки земель, використання геоінформаційних технологій у навчальному та виробничому процесах.

За результатами конференції видано збірник матеріалів, у який включено публікації майже 70 авторів.

Share this post