27.11.2018 відбувся навчально-методичний семінар за темою: «Організація роботи з протидії кримінальним правопорушенням проти безпеки руху та експлуатації транспорту, їх розкриття та розслідування»

27.11.2018 відбувся навчально-методичний семінар за темою: «Організація роботи з протидії кримінальним правопорушенням проти безпеки руху та експлуатації транспорту, їх розкриття та розслідування».

Основною метою семінару було покращення координації дій усіх сторін, що залучені до процесу попередження та розслідування правопорушень, пов’язаних із ДТП.

Семінар проходив за участю представників місцевих прокуратур, національної поліції, слідчого управління та слідчого відділу розслідування злочинів у сфері транспорту СУ ГУНП, представників кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ МВС України, співробітників Інституту судових експертиз МЮ України.

20181130

20181130

20181130

З доповіддю за темою «Особливості призначення та проведення судових автотехнічних експертиз у відповідності до змін у законодавстві» виступив в.о. заступника директора з експертної роботи Ястреб І.С. У своїй доповіді Ястреб І.С висвітлив основні практичні питання, пов’язані з процесуальним порядком призначення автотехнічних експертиз, підготовкою матеріалів для їх проведення та використання передових методів дослідження, що використовуються в Одеському НДІ судових експертиз. Під час виступу були обговорені практичні аспекти огляду і фіксації обставин ДТП та особливості надання вихідних даних для проведення автотехнічних експертиз.

Share this post