26 жовтня 2018 року на базі Харківського НДІСЕ відбулось осіннє засідання секції судової лінгвістичної експертизи НКМР

26 жовтня 2018 року на базі Харківського НДІСЕ відбулося чергове засідання секції судової лінгвістичної експертизи Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України.

НКМР 2018.10.26

У засіданні, окрім співробітників Харківського НДІСЕ, Одеського НДІСЕ, Київського НДІСЕ, які є членами секції, також взяли участь заступник директора ХНДІСЕ з наукової роботи, доктор юридичних наук, Сімакова-Єфремян Е.Б., члени секції судової експертизи відеозвукозапису та фототехнічної експертизи НКМР з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України з Харківського, Київського та Одеського НДІ судових експертиз та співробітники Головного експертно-криміналістичного центру Державної прикордонної служби України. Засідання проводилося за особистою участю представників експертних установ, а також у режимі відеоконференції.

Одеський НДІСЕ на засіданні даної секції представляли головний судовий експерт Рукавішников В.С. та судовий експерт Євграфова К.О.

Обговорено актуальні проблемні питання у сфері лінгвістичної експертизи та експертизи відео-, звукозаписів.

На засіданні секції вирішувалися такі питання:

1. Обговорення технічних завдань за науково-дослідними роботами, що плануються для включення до Тематичного плану НДР НДУСЕ Мін’юсту України на 2019 рік.

2. Розгляд ходу виконання науково-дослідних робіт відповідно до Тематичного плану НДР НДУСЕ Мін’юсту України на 2018 рік.

3. Обговорення результатів апробації та впровадження науково-дослідних робіт відповідно до планів апробації та впровадження НДР НДУСЕ Мін’юсту України на 2018 рік.

4. Проведення аналізу рецензій на експертні висновки відповідно до Плану рецензування висновків експертів НДУСЕ на 2018 рік.

5. Актуальні проблеми з проведення лінгвістичних експертиз.

Під час продуктивної роботи всіх учасників ухвалені відповідні рішення за кожним пунктом плану роботи секції.

Share this post