26 січня 2018 року директор Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України Артем Ріпенко, голова будівельно- технічної та земельно-технічної секції Салтиков О. С. та вчений секретар Джубран Я. І. прийняли участь у роботі Президії науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України

26 січня 2018 року директор Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України Артем Ріпенко, голова будівельно- технічної та земельно-технічної секції Салтиков О. С. та вчений секретар Джубран Я. І.  прийняли участь у роботі Президії науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, що проходило під головуванням директора Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки Мінюсту Олександра Олійника.

На засіданні було обрано та затверджено керівний склад Президії НКМР, обговорено низку важливих питань забезпечення представництва НДУСЕ у засіданнях відповідних секцій НКМР. Крім того, прийнято низку інших рішень стосовно організаційної, навчально-методичної та наукової роботи в НДУСЕ.

Серед запропонованих для включення до тематичного плану НДР МЮ України на 2018 рік 70 науково-дослідних робіт, ухвалено та визнано актуальними всі теми, надані науковими співробітниками Одеського НДІСЕ.

 

Share this post