23 березня 2018 року проведено щорічне засідання Координаційної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України

23 березня 2018 року проведено щорічне засідання Координаційної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, на якому прийняв участь директор ОНДІСЕ Артем Ріпенко.
Серед обов’язкових питань порядку денного було розглянуто понад 20 методик, поданих державними спеціалізованими установами для державної реєстрації та включення, відповідно, до Реєстру методик проведення судових експертиз. Переглянуто переліки рекомендованої науково-технічної та довідкової літератури і програмних продуктів тощо.
Крім того, обговорено пропозиції Міністерства юстиції та НДУСЕ щодо внесення змін до проектів деяких нормативно-правових актів державних органів, до сфери управління яких належать державні спеціалізовані установи.
Для вдосконалення роботи, пов’язаної із судово-експертним та науковим напрямками, узгоджено назви експертних спеціальностей і доповнено Перелік видів судових експертиз та експертних спеціальностей, за якими присвоюється кваліфікація судового експерта фахівцям науково-дослідних установ судових експертиз Міністерства юстиції України.

Share this post