22 лютого 2017 року в Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області проведено круглий стіл з питань організації перевірок атестованих судових експертів, що не працюють у державних спеціалізованих експертних установах.

22 лютого 2017 року в Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області проведено круглий стіл з питань організації перевірок  атестованих судових експертів,  що не працюють у державних спеціалізованих експертних установах.

У зазначеному заході взяли участь: начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області Швець Н.В.,  працівники відділу реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти, директор Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз  Ріпенко А.І., завідуючий відділом будівельно-технічних досліджень Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Степанкевич С.С., завідуюча лабораторією економічних, товарознавчих та авто-товарознавчих видів досліджень Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Світлоока В.Ф. та завідуючий відділом авто-технічних досліджень Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Ястреб І.С..

В ході круглого столу учасники узгодили план заходів щодо підвищення ефективності проведення спільних перевірок у 2017 році.

IMG_0748-23-02-17-08-25

Share this post