21 вересня 2018 року на базі Миколаївського відділення Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України відбувся семінар експертів будівельно-технічних та земельно-технічних напрямів на тему: «Проблемні питання судової будівельно-технічної та земельно-технічної експертизи».

21.09.2018 року в м. Миколаєві на базі Миколаївського відділення Одеського НДІСЕ Міністерства юстиції України відбувся семінар (круглий стіл) експертів будівельно-технічних та земельно-технічних напрямів на тему «Проблемні питання судової будівельно-технічної та земельно-технічної експертизи». У роботі круглого столу взяли участь близько 50 експертів із різних областей України, серед яких були як співробітники спеціалізованих експертних установ, так і експерти, які не є працівниками державних спеціалізованих установ. Необхідно зауважити, що втретє восени проводиться вищевказаний захід саме в м. Миколаєві, однак, цього разу до роботи семінару були залучені експерти Миколаївського НДЕКЦ МВС України.

                             

Під час семінару експерти Київського НДІСЕ Міністерства юстиції України поділилися з колегами своїми напрацюваннями з питань проведення  експертиз та експертних досліджень, пов’язаних із встановленням обсягів і якості виконаних робіт у галузі будівництва та ремонту доріг. Враховуючи актуальність даного питання, тема семінару виявилась досить цікавою та необхідною. Важливою була друга тема занять щодо розрахунку вартості фактично невиконаних будівельних робіт.   Далі експерти перейшли до обговорення методичних рекомендацій, які пройшли апробацію та знаходяться на стадії виконання (пропозиції, можливості застосування на практиці). За підсумками роботи семінару учасники наголосили на необхідності проведення подібних заходів та подякували організаторам за проведений круглий стіл.

                          

 

Share this post