21 березня 2018 року на базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз МЮ України проведено міжвідомчий науково-практичний семінар «Основні завдання та питання, що вирішує спеціальність 10.20 «Дослідження з питань землеустрою. Перспективи розвитку», в якому виступили як діючи експерти

21 березня 2018 року на базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз МЮ України проведено міжвідомчий науково-практичний семінар «Основні завдання та питання, що вирішує спеціальність 10.20 «Дослідження з питань землеустрою. Перспективи розвитку», в якому виступили як діючи експерти, так і запрошені фахівці: А. Харченко – заступник начальника управління державної експертизи Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру та А. Мартин – завідувач кафедри землевпорядного проектування, доцент Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктор економічних наук та штатний співробітник Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз.

Учасники семінару, серед яких найчисленнішою стала делегація Одеського НДІСЕ, мали змогу на практиці побачити можливості використання безпілотних літальних апаратів, які реалізовують колеги Київського НДІ судових експертиз під час проведення земельно-технічних експертиз.

 

Слід зазначити, що обговорення давно назрілих питань щодо подальшого розвитку даної спеціальності, які виникають у експертів даного напрямку досліджень з моменту її запровадження в практику (2013), продовжуватиметься і далі, оскільки потребує удосконалення, опрацювання в більш широкому розумінні та на даний час залишаються без відповідей.

Share this post