14 вересня відбулося чергове засідання експертно-кваліфікаційної комісії Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України.

За результатами складених іспитів штат інституту поповнився атестованими фахівцями з почеркознавчих, дактилоскопічних, будівельно-технічних та оціночних-будівельних досліджень.

В свою чергу у Херсонському відділенні ОНДІСЕ був атестований судовий експерт за спеціальностями 10.5 – Дослідження причин та наслідків порушення вимог безпеки життєдіяльності та охорони праці, 10.18 – Дослідження технічної експлуатації електроустаткування, а також судовий експерт за спеціальностями 11.1 – Дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку і звітності, 11.2 – Дослідження документів про економічну діяльність підприємств і організацій і 11.3 – Дослідження документів фінансово-кредитних операцій.

Крім того, керівництвом інституту запроваджено прийняття Присяги судового експерта на засіданні експертно-кваліфікаційної комісії ОНДІСЕ після оголошення результатів іспитів членами комісії.

Share this post