14 лютого за участю директора ОНДІСЕ Ріпенка А.І. та заступника директора з експертної роботи Колосюка А.А. завідуючим лабораторією автотехнічних та автотоварознавчих досліджень Ястребом І.С. проведено розширену нараду зі співробітниками підрозділу, на якій заслухано звіт про результати роботи підрозділу

14 лютого за участю директора ОНДІСЕ Ріпенка А.І. та заступника директора з експертної роботи Колосюка А.А. завідуючим лабораторією автотехнічних та автотоварознавчих досліджень Ястребом І.С. проведено розширену нараду зі співробітниками підрозділу, на якій заслухано звіт про результати роботи підрозділу у 2017 та січні 2018 року, обговорено необхідність подальшої профілактичної роботи з органами, що призначають до установи проведення експертиз з певних напрямків.

Порядком денним передбачалась презентація оновленого програмного комплексу PC-Crash, який було придбано інститутом для науково-дослідної роботи та виконання експертних досліджень. Крім того, найближчим часом заплановано проведення семінару з особливостей використання даного комплексу для зменшення витрат часу на проведення експертиз відповідними фахівцями.

Одне з актуальних питань останнього часу, яке стосується змін у законодавстві, що регламентує судово-експертну діяльність в Україні, було висвітлено присутнім у вигляді порівняльної таблиці. Доповідачем зазначено, що частина змін вже є діючою, інша – має набути чинності у березні поточного року.

Share this post