13-15 вересня 2018 року за участю ОНДІСЕ відбувся важливий науковий захід – 14 Міжнародний конгрес криміналістів

14-й Міжнародний конгрес «Криміналістика і судова експертологія: наука, навчання, практика» проведено у Національному університеті «Одеська юридична академія» в Одесі (13-15 вересня 2018).

Організаторами конгресу виступили Литовське криміналістичне товариство, Міжнародний конгрес криміналістів, Університет Миколаса Ромеріса, Національний університет «Одеська юридична академія».
Конгрес проведено за підтримки Одеського науково – дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України.
У конгресі взяли участь учасники з таких країн світу, як: США, Литва, Німеччина, Чехія, Польща, Словаччина, Латвія, Естонія, Боснія і Герцеговина, Словенія, Казахстан та ін.

Цього року Конгрес був присвячений питанням глобалізації, інтернаціоналізації злочинності і міжнародної гармонізації наукових досліджень у галузі криміналістики та судової експертології. Деякі з основних тем, що обговорювались на 14-му Міжнародному конгресі криміналістів стосувалися проблем розвитку окремих напрямів проведення судової експертизи, застосування інноваційних методів у криміналістичній та судово-експертній дидактиці, криміналістичних методик, використання спеціальних знань, як інструменту впровадження досягнень науки в процес досудового розслідування злочинів та наступного судового розгляду.
Із привітальним словом та доповіддю на тему: «Земельні питання в судово-експертній діяльності» виступив директор ОНДІСЕ, кандидат юридичних наук, Ріпенко А.І.

За результатами триденної дискусії учасниками заходу було прийнято відповідну Резолюцію, спрямовану на зміцнення міжнародної співпраці у галузі криміналістики та судової експертизи, створення загального криміналістичного європейського простору.
У свою чергу, ОНДІСЕ, у межах реалізації Резолюції та раніше укладеного Меморандуму, пропонує створення спеціалізованого інтернет-порталу криміналістів та судових експертів із відповідним форумом для онлайн-спілкування та іншими сервісами, що допоможуть обмінюватись знаннями та зміцнювати зв’язки між європейськими та світовими криміналістами-практиками, науковцями, судовими експертами.
Наступний конгрес міжнародний криміналістів відбудеться за рік у місті Каунас (Литва).
Нагадуємо, що 23-24 листопада 2018 року міжнародний конгрес криміналістів, НУ “Одеська юридична академія” та Одеський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції організовують в Одесі міжнародну конференцію, присвячену 105-річчю з дня народження видатного вченого-криміналіста, професора Віктора Павловича Колмакова.

Більш детальна інформація за посиланням:
http://crimcongress.com/anons/23-24-ноября-2018-г-международная-конференци/

 

Share this post