09.06.2017 о 15:00 за участю начальника Головного територіального управління юстиції в Одеській області Станіщука М.В. та директора Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України Ріпенка А.І. відбудеться семінар для атестованих судових експертів, що не працюють у державних спеціалізованих експертних установах та здійснюють свою діяльність за експертними спеціальностями: 10.6, 10.7, 10.10 та 10.14.

Захід відбудеться для атестованих судових експертів, що не працюють у державних спеціалізованих експертних установах Одеської області та здійснюють свою діяльність за спеціальностями: 10.6 – «дослідження об’єктів нерухомості, будівельних матеріалів, конструкцій та відповідних документів»; 10.7 – «розподіл земель та визначення порядку користування земельними ділянками»; 10.10 – «визначення оціночної вартості будівельних об’єктів та споруд» та 10.14 – «оцінка земельних ділянок» в приміщенні Головного територіального управління юстиції в Одеській області за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 34, м. Одеса (І поверх, зала засідань).

На семінарі розглядатимуться наступні питання:

1. «Оцінка землі» (відповідальний – заст. директора з експертної роботи ОНДІСЕ Колосюк А.А.);
2. «Проблеми землеустрою. Експертна оцінка відповідності землевпорядної документації вимогам законодавства» (відповідальний – д.е.н., доцент, заві. кафедри землевпорядного проектування Національного університету біоресурсів і природокористування України Мартин А.Г.);

3. «Реєстрація прав на землю» (відповідальний – д.е.н., доцент, зав. кафедри землевпорядного проектування Національного університету біоресурсів і природокористування України –  Мартин А.Г.);

4. «Судова експертиза у сфері землеустрою та оцінки земель» (відповідальний – зав. відділом будівельно-технічних досліджень ОНДІСЕ – Степанкевич С.С.).

Share this post