08.11.2018 у залі бібліотеки ім. М.С. Грушевського відбулася розширена нарада ОНДІСЕ, а також пройшло чергове засідання Вченої ради Інституту

Невід’ємною частиною робочого процесу є підведення підсумків за певний проміжок часу, обговорення недоліків та планування майбутніх кроків. Саме таким заходом для співробітників інституту та відділень стала розширена нарада при директорові, яка відбулася 08.11.2018 у приміщенні бібліотеки ім. М.С. Грушевського.

20181108 нарада ОНДІСЕ

Керівництвом інституту в особі директора Артема Ріпенка та в.о. заступника директора з експертної роботи Ігоря Ястреба звітовано щодо експертної, наукової та методичної роботи і стан виконавської дисципліни.

Помічником директора Євгеном Сербіним звернуто увагу на дію зміненого законодавства на практиці, що знаходить своє відображення на зменшенні скарг громадян та організацій.

20181108 нарада ОНДІСЕ

Завідувач експлуатаційно-технічного відділу Олена Антіпова, у підпорядкуванні якого є діловодна служба, надала інформацію про роботу Платформи – програмного продукту, розробленого фахівцями ОНДІСЕ для ведення діловодства.

Головний бухгалтер Світлана Бобровська, в свою чергу, закцентувала свою доповідь на поповнення та витрати бюджетних коштів на потреби судових експертів станом на цей час.

У другій частині наради проведено круглий стіл з питань електронного документообігу.

Після невеликої перерви у тому ж приміщенні пройшло засідання Вченої ради ОНДІСЕ, на якому обговорені конкретні заходи стосовно наукового розвитку Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України.

20181108 нарада ОНДІСЕ

Не зважаючи на дуже щільний графік роботи та велику кількість питань, розглянутих протягом двох знакових заходів, керівництвом інституту визнано роботу плідною та висловлено побажання й надалі рухатись у напрямку досягнення спільної мети в умовах сьогодення.

Share this post