03 листопада 2017 року в місті Миколаєві пройшов семінар судових експертів будівельників, який вже вдруге проводиться восени на Миколаївщині.

Семінар було підготовлено Одеським науково-дослідним інститутом судових експертиз МЮ України та Головним територіальним управлінням юстиції в Миколаївської області. Відкривали семінар начальник ГТУЮ Миколаївської області Роман Возняк та директор Одеського НДІСЕ МЮ України Артем Ріпенко.

Для участі в закладі були запрошені експерти південного регіону, а також Київського та Дніпровського НДІСЕ МЮ України. Серед присутніх були експерти Київської, Одеської, Херсонської, Житомирської, Миколаївської та Кіровоградської областей.

У своєму виступі директор Одеського НДІСЕ МЮ України Артем Ріпенко розповів присутнім про діяльність Одеського інституту, новини в роботі та в житті інституту, а також представив присутнім Перший номер науково-практичного видання «Вісник ОНДІСЕ», який нещодавно вийшов з друку. Директор Одеського НДІСЕ МЮ України Артем Ріпенко також наголосив, що Одеський інститут відкритий для спілкування та співпраці з експертами, які не працюють в державних спеціалізованих установах.

Далі слово було надано модератору семінару – завідуючому Миколаївського відділення Одеського НДІСЕ МЮ України Олександру Салтикову. Роботу семінару було запропоновано провести в форматі «круглого столу», на погляд організаторів це доволі зручний та продуктивний формат спілкування. Основною темою семінару було обговорення методичних рекомендації «Проведення досліджень з поділу, виділу та визначення порядку користування нерухомим майном», враховуючи існуючий попит в проведені експертиз з поділу нерухомого майна, в ході семінару обговорені доволі важливі питання. Також присутніми було наголошено, що не всі питання, які виникають, можливо вирішити за допомогою методичних рекомендацій, що існують на теперішній час.

В цілому семінар пройшов в жвавих обговореннях на високому професійному рівні. Практично всі присутні наголосили на необхідності проведення таких заходів та виявили бажання в подальшому приймати участь в аналогічних заходах.

Share this post