02 листопада 2017 року у приміщенні слідчого управління ГУНП в Одеській області відбувся навчальний семінар на тему: “Аналіз проблемних питань при розслідуванні ДТП”.

На даному заході взяли участь представники прокуратури Одеської області, керівництво слідчого управління ГУНП,  директор Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Ріпенко Артем Ігорович, завідувач лабораторії автотехнічних та автотоварознавчих досліджень Ястреб Ігор Сергійович, провідні судові експерти лабораторії.

На заході активно обговорювались рекомендації при призначенні судових експертиз, проблеми підготовки вихідних даних для проведення судово-експертних досліджень, інші проблемні питання, що виникають при розслідуванні дорожньо-транспортних пригод, призначенні та проведенні відповідних судових експертиз.

Серед іншого було наголошено на необхідності обговорення відповідних проблем спільно із суддями та прокуратурою для формування спільної позиції щодо неухильного виконання вимог Кримінального процесуального кодексу в існуючих умовах.

Share this post